Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Akce Eurocentra

Kalendář akcí

Název akce Stay Tuned Europe! - Poland
Datum 22.07.2021 18:00 - 19:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Jihomoravský kraj / Brno / ONLINE
Popis akceRozhovory s mladými Evropany Vám přiblíží netradiční formou specifika jednotlivých evropských zemí. / Online interviews with young Europeans focusing on European cultures and stereotypes.
Aktuální situace cestování stále tak úplně nepřeje, vydejte se proto s námi na ONLINE cestu Evropou! Prostřednictvím rozhovorů s mladými Evropany Vám představíme země EU zase trošku z jiného pohledu. Nečeká vás proto klasický seznam turistických destinací, ale zajímavé povídání o společnosti, lidech a kultuře. Další zemí, na kterou se zaměříme, je Polsko! Jací Poláci jsou, jakou roli v jejich životě hraje rodina a tradice a proč filmy dabuje pouze jeden člověk? Bavit se budeme i o dalších stereotypech nebo vnímání Česka. Zároveň vám nabídneme tipy z polské kultury, které si můžete užít v pohodlí domova! Sledujte nás ve čtvrtek 22. července od 18:00 hodin živě na facebooku. Rozhovor se uskuteční v angličtině a těšit se můžete na Martynu, která sice pochází z Polska, ale také s Českou republikou má bohaté zkušenosti!
 
Rozhovor můžete sledovat online na facebookové události ZDE, nebo později v archivu našich videí na facebooku.
 
ENGLISH VERSION
 
Current pandemic situation still doesn't allow much travelling so we decided to take you on the VIRTUAL travel around Europe! Via interviews with young Europeans we will try to present these countries from different point of view! This time we will talk about POLAND! What are the Poles like, what role does the family and traditionalism play in their lives and why there is only one guy doing all the dubbing on TV? We will also talk about some other stereotypes, about the perception of the Czech Republic or about some tips from the Polish culture that you can enjoy right from your living rooms! Join us on July 22 at 18pm live on facebook and find out more about everything you would like to know. The interview will be held in English and you can look forward to Martyna who comes from Poland but currently studies in the Czech Republic!
 
You can watch the online interview on the facebook event HERE, or later in our video archive.
 
VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty