Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Akce Eurocentra

Kalendář akcí

Název akce Stay Tuned Europe! - Netherlands
Datum 08.11.2021 18:00 - 19:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Moravskoslezský kraj / Online
Popis akceRozhovory s mladými Evropany Vám přiblíží netradiční formou specifika jednotlivých evropských zemí. / Online interviews with young Europeans focusing on European cultures and stereotypes.
Aktuální situace cestování stále tak úplně nepřeje, vydejte se proto s námi na ONLINE cestu Evropou! Prostřednictvím rozhovorů s mladými Evropany Vám představíme země EU zase trošku z jiného pohledu. Nečeká vás proto klasický seznam turistických destinací, ale zajímavé povídání o společnosti, lidech a kultuře. Tentokrát se zaměříme na zemi tulipánů a větrných mlýnů - NIZOZEMSKO! Věděli jste, že je Nizozemsko nejhustěji zalidněnou zemí v EU, že je země velmi silně napojena na vodní zdroje a národní barvou Nizozemska je oranžová, přestože byste ji marně hledali na národní vlajce? Těšit se můžete na Annelot z Erasmus Student Network, která nám představí svou zemi zase trošku z jiné perspektivy.
 
Rozhovor v angličtině můžete sledovat online na facebookové události ZDE, nebo později v archivu našich videí na facebooku.
 
ENGLISH VERSION
 
Current pandemic situation still doesn't allow much travelling so we decided to take you on the VIRTUAL travel around Europe! Via interviews with young Europeans we will try to present these countries from different point of view! This time we will talk about the country of tulips and wind mills - Netherlands! Did you know that Netherlands is the most densely populated country of the EU, that it has a strong connection with water and that the national colour is ORANGE even though you would not find it on a national flag? You can look forward to Annelot from Erasmus student Network who will tell you more about this beautiful country!
 
You can watch the online interview in English on the facebook event HERE, or later in our video archive.
 
Akce Eurocentra
Právě pro Vás připravujeme další akce.
VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty