Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce Jednotní v rozmanitosti, napříč Evropou
Datum 18.05.2021 18:00 - 19:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Liberecký kraj / Liberec / ONLINE
Popis akceUsaďte se v pohodlí Vašich domovů a pusťte si neformální rozhovor s dvěma inspirativními mladými lidmi z Libereckého kraje.

Oba absolvovali vysokoškolský Erasmus na Technické univerzitě v Liberci a na základě této zkušenosti se stali členy Erasmus Student Network Liberec. Co si myslí mladí lidé o Evropské unii? Jak vzpomínají na svůj pobyt na Erasmu? A jaké zážitky si odnesli z cest a z potkávání lidí z celé Evropy? Začínáme živě 18. 5. v 18:00 na našem facebooku ZDE.

 

Hosté: 


Tereza Hoffmanová


Studovala na TUL Historie a Humanitní studia. V současnosti pracuje ve farmaceutické firmě v Praze a svoje zkušenosti zde uplatňuje nejen díky Erasmu. Tři roky působila jako aktivní buddy, pomocník Communication Managera a později jako Partnership Manager ve studentské organizaci ESN Liberec. V zimním semestru 2016/2017 pobývala na Erasmu v Krakově a tato životní etapa velmi ovlivnila její další kroky.

Adam Lochman


Studuje na fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické a je aktivním členem ESN. Má rád nové výzvy a nebojí se vykročit z komfortní zóny, i proto vyrazil na Erasmus do Slovinska do Mariboru. Od té doby miluje ještě více cestování, smích kolem sebe, dobrodružství a hudbu, která ho nutí do pohybu. Zajímá ho i v herectví, kde se cítí být sám sebou.

Moderuje:


Martin Fišer z Eurocentra Liberec, pobočky EUROPE DIRECT.


Akce je pořádána k příležitosti otevření pobočky Europe direct Liberec při Eurocentru Liberec a zároveň jako připomínka 17. výročí našeho členství v EU a oslav Dne Evropy. Akce probíhá také v rámci Evropského týdne mládeže, jehož heslo pro tento rok zní „ Budoucnost máme ve svých rukou“. Poslechněte si dva příběhy mladých lidí a nechte se třeba inspirovat!

Soutěž k akci:

Vyplňte krátký kvíz o evropských zajímavostech a vyhrajte deskovou stolní hru "Jízdenky prosím! Evropa" Informace najdete ZDE


Partneři akce: Zahraniční oddělení Technické univerzity v Liberci, Erasmus Student Network Liberec, Eurodesk, DZS.

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty