Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce Rozhoduj o Evropě
Datum 06.10.2021 08:30 - 16:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Liberecký kraj / Liberec / Krajský úřad Libereckého kraje
Popis akce👉 Chceš se dozvědět více (nejen) o evropské politice? Chceš si vyzkoušet, jaké to je zastupovat stát na půdě Rady EU nebo přímo občany v Evropském parlamentu? 🇪🇺 Chceš, aby byl Tvůj hlas v Evropě slyšet? 📢 To vše Ti nabízí nový ročník "Rozhoduj o Evropě - Staň se na den tvůrcem evropské politiky"! 🤩
 
👉 Prezenční seminář projektu "Rozhoduj o Evropě - staň se na den tvůrcem evropské politiky" je určený všem žákům středních škol z Libereckého kraje.
 
👉 Seminář bude sestávat ze částí:
➡️ zjednodušená simulace Rady EU a Evropského parlamentu,
➡️ debata s politiky, odborníky a dalšími osobnostmi veřejného života v rámci Konference o budoucnosti Evropy.
 
👉 Tři nejúspěšnější účastníci simulace Rady EU a Evropského parlamentu získají hodnotné ceny 🏆 a nejlepší zástupci z obou institucí zároveň automaticky postoupí na modelové zasedání institucí EU v polovici prosince 2021 v Brně‼️
📍 Místo semináře: Krajský úřad Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, 46001 Liberec
📝 Přihlašovaní: https://form.typeform.com/to/xfNrdNkO
‼️Během semináře budeme dodržovat zvýšené hygienické opatření
 
👉 Na semináře v regionech naváže modelové zasedání institucí EU v polovici prosince 2021. Projekt je zaměřen na diskusi s mladými lidmi v České republice a na Slovensku o aktuálních evropských tématech a na jejich vzájemný dialog s politiky, odborníky a dalšími osobnostmi veřejného života. Projekt je součástí Konference o budúcnosti Evropy.
 
👉 Podrobnější informace (včetně programu semináře) naleznete zde: https://rozhodujoevrope.cz/regionalni-seminare/
 
ℹ️ Případně nás můžete kontaktovat na: akce@eutis.cz
Projekt je realizován obecně prospěšnou společností EUTIS. Regionální semináře projektu v České republice jsou uskutečněny díky spolupráci s Eurocentry spadajícími pod Odbor komunikace o evropských záležitostech Úřadu vlády ČR a Zastoupením Evropské komise v České republice. Partnery projektu jsou Europe Direct Česká republika, Konrad Adenauer Stiftung, Centrum pro evropskou politiku (Bratislava), Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží a Katedra politologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Mediálním partnerem projektu v České republice je portál Euroskop.cz.

Další informace naleznete na webu www.rozhodujoevrope.cz a na facebookové stránce.
VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty